Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Servis aracı, üzerinden geçti

06.12.2012 Per, 15:33

Reklam

Erzurum’da özel bir firmaya ait öğrenci servisinin sürücüsü araca binmek isteyen öğrencinin ayağını ezdi. Genç kız gözyaşları içinde ambulans beklerken, servis sürücüsü o anları görüntüleyen kameramana “ne var, ne oldu yani” diye tepki gösterdi.

 
Kaza, Nenehatun Kız Meslek Lisesi bahçesinde meydana geldi. Özel bir firmaya ait Musa Türkmen yönetimindeki 25 S 0878 plakalı servis aracı, okul çıkışı araca binmek isteyen 10’uncu sınıf öğrencisi Esma Bayhan’ın sol ayağını ezdi. Servis sürücüsünün öğrencilere acele ettirmesi nedeniyle meydana geldiği öne sürülen kazadan sonra acı ve gözyaşları içinde kıvranan genç kızı arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı.

 
Yaralı lise öğrencisine ilk müdahaleyi okula gelen sağlık ekibi yaparken, servis sürücüsü Musa Türkmen, o anları görüntüleyen kameramana “çocuğu ezdim ne var, ne oldu yani” diye tepki göstermesi dikkat çekti.
Bu sırada ambulansa konulan genç kız, Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Öğrenciler servis sürücüsünün hızlı araç kullanmasından şikayet ederken, pişkin sürücü ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.