Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Video Haber > Son anda kurtuldular

25.08.2012 Cts, 16:08

Üsküdar’da kontrolden çıkan bir otomobil eczaneye girdi. Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan kazada kaldırımda yürüyen iki kız çocuğu ölümden son anda kurtuldu.

 

Edinilen bilgiye göre kaza önceki gün Üsküdar Kirazlıtepe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde meydana geldi. İçinde iki kişinin bulunduğu bir otomobil, Yavuztürk Mahallesi’nden Çengelköy istikametine seyrettiği sırada Kirazlıtepe meydan da kavşaktan önüne bir minibüs çıktı. Minibüse vurmamak için direksiyonu kıran sürücü, orta refüje çarparak aracın hakimiyetini kaybetti. Savrulan araç, kaldırımı aşarak bir eczaneye girdi.

 

 

Aracın kaza yaptığı anda kaldırımda yürüyen iki çocuk, aracın refüje çarpma sesini duyarak arkalarına bakınca hızla üzerlerine gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Tüm olan bitenin güvenlikkameralarınca saniye saniye kaydedildiği kazada eczanenin içinde bulunan vatandaşların yaşadığı panik de gözlerden kaçmadı. Aracın eczanenin vitrinini kırarak içeri girdiği görüntülerde, içeride bulunan bir çalışanın ve vitrinin hemen önünde oturan bir müşterinin ezilmekten son anda kurtulduğu görüldü. Kaza sonrasında yaşanan panik ve vatandaşların kaçışması da görüntülerde yer aldı.

 

 

Kaza yapan aracın içinde bulunanlara yardım etmek için çevredeki vatandaşlar hemen aracın başına giderken, eczane içinde bulunan bazı vatandaşların da korkudan birbirlerine sarıldıkları görüldü. Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı kaza da büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.