SP ilçe Kongrelerine start verildi

Reklam

Saadet Partisi’nde ilçe kongreleri süreci başladı. 
Geçtiğimiz günlerde Aşkale ilçe kongresini yapan ve tek liste ile seçime giren Nusret Bilen’in kazandığı Aşkale ilçe başkanlığından sonra bu hafta sonu 5 İlçe kongresi yapılacak.
Saadet Partisi İl Teşkilat Başkanı Av.Ebubekir Coşkun, yaptığı açıklamada hafta sonu Yakutiye, Oltu, Olur, Narman, Pasinler ve Köprüköy ilçe kongrelerinin yapılacağını belirtti.
Teşkilat Başkanı Av. Ebubekir Coşkun, yapılacak Kongrelerle İktidarın tek alternatifinin Saadet Partisi olduğunu göstereceklerini söyledi.Coşkun, “5 Yıldızlı Hizmet ve yarış döneminin başlangıcı olacak Bu Kongrelerle Yaklaşan genel seçimlerde Saadet partimizi Meclise taşımış olacağız” dedi. Aralık Ayı içerisinde de diğer İlçe kongrelerinin yapılacağını belirten Coşkun, İl Kongresi tarihini Genel Başkanın programına göre Aralık sonu ya da Ocak Ayında yapılacağını söyledi.
İlçelerde yapılacak kongreler öncesi Seçim havasını andıracak görüntülerde yaşanırken, İlçe Gençlik Kolları tarafından kongre yapılacak İlçelerde Meydanlar bayraklarla süslendi. Bazı ilçelerde Ak Parti il Kongresi Afişleriyle kesişen bayraklar ilginç görüntüler oluşturdu .

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.