Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Sp’li Adaylardan Başkan Yücelik’e Ziyaret

05.03.2014 Çar, 17:26

Sp’li Adaylardan Başkan Yücelik’e Ziyaret

Reklam

Erzurum‘da yerel seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi (SP) adayları,Erzurum Ticaret Ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

 

Başkan Yücelik’i ziyaret eden, Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faik Çalık, Yakutiye Belediye Başkan Adayı Bayram Öztürk, Palandöken Belediye Başkan Adayı Ebubekir Dolu, Köprüköy Belediye Başkan Adayı Kutbettin Özel ve bazı parti yöneticileri, yürüttükleri seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler.

 

 

SP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faik Çalık, seçim çalışmaları yoğun bir tempoyla yürüttüklerini belirterek, Erzurum‘a en iyi hizmeti sunmak için göreve talip olduklarını dile getirdi.

 

 

 

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerin Erzurum‘a ve ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Yücelik, “Hepimizin ortak paydası Erzurum‘dur. Bu sebeple seçimlerin, şehrimizin ve insanımızın vakarına yakışır bir şekilde tamamlanacağına inancımız tamdır.Erzurum insanı, hoşgörülü ve erdemlidir. Şimdiden, seçim sonuçlarının şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

 

SP heyetinin ziyaretinde, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Akal da hazır bulundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.