Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Yönetimler > Stso’nun Oluşturduğu Heyet OSB’yi Ziyaret Etti

04.11.2015 Çar, 15:24

Stso’nun Oluşturduğu Heyet OSB’yi Ziyaret Etti

Reklam

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (STSO) bir heyet, Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret ederek, yatırımcılarla bir araya geldi.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Nedim Kuzu başkanlığında düzenlenen organizasyonla bir araya gelen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşan bir heyet yatırımcılara kamunun verdiği destekler hakkında bilgi verdi. STSO Başkanı Vekili Nedim Kuzu, Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu, Dicle Kalkınma Ajansı Siirt Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ömer Faruk Mergen, KOSGEB İl Müdürü Ömer Kılıç ve OSB Müdürü Bahattin Çelik’in yer aldığı heyet, yatırımcıların sorularını yanıtladı. Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu, kurumsal işbirliğinin sağlanması ve bölgede bulunan mükelleflerin doğru bilgilendirilmesi adına ortak ne gibi çalışmalar yapılabilir konusunda bilgilerini paylaştı.

STSO Başkan Vekili Nedim Kuzu ise, “Çok verimli bir ziyaret oldu. Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımcıları ziyaret ederek, onlara kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği destekler ve çalışmaları hakkında bilgi verdik. Bunun yanı sıra, işletme sahiplerinin destekler hakkındaki sorularının yanıtlanmasını sağladık. Çok zor şartlar altında üretimlerini sürdüren yatırımcılarımıza, benzeri hizmetleri oda olarak önümüzdeki günlerde de sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.