Anasayfa > 5'li Üst Haber, Yerel Yönetimler > Şube Müdürleri için veda yemeği

17.08.2014 Paz, 19:05

Şube Müdürleri için veda yemeği

Reklam

Pasinler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Aziz Güneş ve Bülent Aktaş’ın tayinlerinin çıkmasının ardından veda yemeği verildi. 

 


Pasinler’de uzun süredir Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yapan Aziz Güneş ve Bülent Aktaş için Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli arkadaşları tarafından veda yemeği verildi. Pasinler Öğretmen evinde verilen yemeğe İlçe Kaymakamı Ali Ada ve eğitimciler katıldılar. Yemek sonrası Aziz Güneş ve Bülent Aktaş’a İlçe Kaymakamı Ali Ada ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı tarafından başarılı hizmetlerinden dolayı hediyeler verildi.

 

Veda yemeğinde konuşan Pasinler Kaymakamı Ali Ada, “Kaymakamlık olarak kurumların içerisinde en çok milli eğitim müdürlükleriyle mesaimiz çok olur. Aziz Bey ve Bülent Bey’de bizlere her zaman başarılı hizmetler yapmışlardır. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar dilerim.” dedi.

 

Tayinleri çıkan Aziz Güneş ve Bülent Aktaş ise, “Pasinler’de acısıyla tatlısıyla uzun süre çalışma fırsatı bulduk. Çalışma arkadaşlarımızdan razıyız, varsa bizim hakkımız helal olsun. Onlarda helal etsinler. İnşallah başka yerlerde yine karşılaşırız. Bütün arkadaşlarımıza hayatları boyunca sağlık ve afiyetler dileriz.” 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.