Anasayfa > 5'li Üst Haber > Şükrüpaşa Ortaokulunda örnek kutlama

24.11.2014 Pts, 13:20

Şükrüpaşa Ortaokulunda örnek kutlama

Reklam

Okul Müdürü Ahmet Cemal Yangöz, Müdür yardımcıları Bayram Aktaş, Nesimi Güngör ve okulda görev yapan öğretmenlerin katılımıyla kutlanan öğretmenler günü bir hayli neşeli geçti. 
Okul İdaresinin düzenlediği yemeğe katılan öğretmenlere ayrıca müzik ziyafeti de çekildi. Müzik Öğretmeni Çağrı Üçdal’ın seslendirdiği türküler öğretmenler tarafından beğeni ile karşılandı. Samimi bir hava içerisinde öğretmenler gününü kutlayan Şükrüpaşa Ortaokulu öğretmenleri daha sonra halay çekti. Okul Müdürü Ahmet Cemal Yangöz yaptığı konuşmada, başta okulunda görev yapan öğretmenler olmak üzere bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Çocukları, gençleri milli kimliğini muhafaza ederek, değerlerine bağlı, gelişmelere açık ve çağa ayak uydurabilecek uygar insanlar olarak yetiştirmeleri görevinin öğretmenlere verildiğine vurgu yapan Yangöz, bugünün çocuklarının, gençlerinin yarının büyükleri olacağını, bu güzel ülkemizi onların yöneteceğini söyledi.
“Öyleyse onlara gerekli hassasiyeti göstermemiz lazım. Öğrencilerimiz bizim gözbebeğimizdir” diyen Okul Müdürü Yangöz, “Okulumuz da görev yapan öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizle birlikte bir bütünlük arz etmektedir. Allah birliğimizi bozdurmasın.” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.