Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > Erzurum’dan Taziye Mesajları

07.09.2012 Cum, 17:55

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler Afyonkarahisar’daki patlama nedeniyle Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a taziye mesajı gönderdi.
Küçükler Mesajında şu ifadelere yer verdi: “Afyonkarahisar’da 25 yiğidimizin kazada şehit olduğu haberiyle büyük bir üzüntü yaşadık. Türk halkını derinden üzen bu olay, Erzurum’umuzu yasa boğmuştur. Şahsınızda Afyonkarahisar halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Şehit askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.’’

 

Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samih Diyarbakır da , Afyonkarahisar’da 25 askerin şehit olması üzerine taziye mesajı yayımladı.
Prof. Dr. Samih Diyarbakır, mesajında şöyle dedi:
“Son günlerde terör örgütüyle yürütülen mücadelede aldığımız şehit haberleriyle yüreğimiz yanarken Afyonkarahisar’da, konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında, el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında, henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonucunda, 25 askerimizin daha hayatını kaybetmesi, Atatürk Üniversitesi camiasını derinden üzmüştür. Elim olay sonucu hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet ve kederli ailelerine sabır diliyoruz.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.