Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler > Tekman’da da Sel

02.09.2012 Paz, 17:41

Reklam

Erzurum‘un Tekman ilçesinde sağanak yağış su baskınlarına sebep oldu. Çok sayıda ev ve iş yerini su basarken, bazı toprak damlı evler yıkıldı. Enkaz altında kalan 1 kişi, vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

 

Tekman ilçe merkezinde bugün öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış, su baskınlarına yol açtı. Çok sayıda ev ve iş yerini su basarken, HürriyetMahallesi’nde onlarca toprak damlı ev yıkıldı. Yıkılan evin enkazının altında kalan Şahin Atmaca isimli vatandaş, mahalle sakinleri tarafından kurtarıldı.

 

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Korkmaz Karakoç, yaşanan su baskınlarının birçok aileye zarar verdiğini, adeta bir facianın eşiğinden dönüldüğünü söyledi.

 

 

Öte yandan, Ak Parti Tekman İlçe Başkanı Taner Özer, Gençlik Kolları Başkanı Erhan Karakoç ve Ak PartiTekman Medya Sorumlusu Ahmet Uğur Budak, mağdur olan vatandaşları ziyaret etti ve kendilerine geçmiş olsun dileklerini ilet

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

erhan karakoç

ERZURUM TEKMAN HURIYET MAH YAŞANAN SEL OLAYINDA BIR ÇOK EV KULANILAMAZ HALE GELDI BENIM YETKILILERDEM İSTIRHAMIM BIRAN ONCE SEL FELAKETINDE ZARA GOREN AİLELERE YARDIM ELI UZATILMASINI ARZ EDERIM TEKMAN AK PARTİ GENÇLİK KOLARI BAŞKANI ERHAN KARAKOÇ

05.09.2012, 12:53