Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Tükendi nakti ömrüm!

04.08.2014 Pts, 11:32

Reklam

Dünün kudretlisi bu günün en zayıfı; dünün en zayıfı bu gününün en güçlüsü!Hedef şaşırtılarak güçler birleştiriliyor!

 

Bir zamanlar cennetten arsa satan emlakçılar, şimdi ampul ve umut satmaktalar. Avrupalı olabilmek için benliğimizi kaybettik. Asyalı olduğumuzu aşağılık bir küpe gibi kulağımızda taşıttırıyorlar!

Zümrüdüanka kuşu gibi enselenemeyen Türklüğümü dikili bir taş gibi yurdumun göbek noktasına ne zaman zımbalayacağım? Siyasi ameleler, bölücülüğü boyunlarında boyunduruk gibi taşımaktalar.

Aklın değil, cesaretin arkasına takılanların serüvenlerini izlemekten kına gelenlere; ölüye kurşun sıkmak değil mi? Hâkimiyeti elinde bulunduranların zindanlarında, gâh içerde gâh dışarda olan bizler!

 

Göbek ata ata değişim ve dönüşüm gerçekleşiyor? İslam’ı sermaye edinen tüccarların felaketlerini topluma anlatamıyoruz! Enjeksiyonla yapılan uyuşturucularla uyuşturulan kalabalıklar balık istifi gibi?

Etekleri kendiliğinden zilli, saçları kuaför çırağı sarısı ağaç köklerimi kemiren domuz sürüleri, sanmayın gerçeksiniz? Elden ele dolaşan bir figürün maketlerisiniz. Tohumlarını attık, notalarını yazdık bir senfoni halinde icrasını mı görmektesiniz? Fikirsiz namuslular mı? Namussuz fikirliler mi? Yoksa beşikten mezara namuslu vatan sevdalılarımı, tercih senindir!

 

Sırtını dayadığın demokrasi duvarına sığınacaksın, sonra tırnaklarınla tırmalayacaksın. İleri demokrasi ve yeni Türkiye diyerek gizli emellerini anayasayı çiğneyerek dillendirme cesareti göstererek, PKK ile masa üstünde kavga, masa altında kart zampara sevişmesini sergileyerek gerçekleri gözden kaçıracak hilelere başvuracaksınız bunun adına da eşit şartlarda yarış diyeceksiniz öylemi? Bükülmez sandığımız bileklerimiz, hile ve desiselerle karılmak üzere! Fitne sofraları, cami sofalarında beş vakit kurulmuş aralarında şeyh ve siyasi faişelerin bulunduğunu gören cemaat şaşkın?

 

Beşikten mezarıma tek sevdam vatan diyenler; 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçimleri, yeni Türkiye ve yeni Osmanlı hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerle, Atatürk Cumhuriyeti koruyup kollayanlar ve vatanın bölünmesini istemeyen son bağımsız Türk devletini sevenler arasında geçecektir. Kanayan vicdanları görmek ve oylarımızı buna göre kullanmak vicdani sorumluluğumuzdur!

Oyumun rengini açıklayarak;  Vatanıma sevgi tohumlarını yeniden ekmek ekmeği adil bölüşmek için, Atatürk cumhuriyetin yaşaması, tek vatan tek millet tek dil, bölünmez bir Türkiye için Ekmeleddin İhsanoğlu diyorum. Yoksa Tükendi nakdi ömrüm, dilde sermayem bir AH kaldı uzun havasını gözyaşlarımız eşliğinde hep beraber söyleriz!

 

Yüce Türk Milletinin, İslam âleminin ve okuma zahmetinde bulunan okuyucularımın mübarek Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularımla kutlarım. Ülküyle Esen Kalınız.

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Zekai Serinker

Abi kime söylüyorsun bunları,okuyan mı var,dinleyen mi var? Önce uyuşturulmuş beyinleri uyandırmak lazım. Bu gün okudum;adaylardan RTE’nin hesabına 24 milyon küsür Lira bağış olarak yatırılmış. Ekmeleddin Beye de 2 milyon küsür. Eşit şartlarda yürütülmeyen propogandadaki ölçüsüzlük burda da aynen kendini gösteriyor. Esenlikler diliyorum.

04.08.2014, 18:38