Anasayfa > Siyaset > Twitter Kılıçdaroğlu

15.07.2012 Paz, 17:09

Twitter Kılıçdaroğlu

Reklam

KPSS’deki kopya iddialarını yalanlayan Başbakan Erdoğan, terör örgütünün iddialarını gündeme getirdiğini iddia ettiği Kılıçdaroğlu’na yeni bir lakap taktı..

 

Bugün partisinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, haftasonu yapılan KPSS’de kopya iddialarını net biçimde yalandı.

 

Başbakan Erdoğan, sınavdan sonra PKK’ya yakın sitede sahte kitapçık yayınlandığını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bu yalan iddialara hemen atladığını söyledi.

 

Kılıçdaroğlu’nun daha önce de AK Partili bir Bakan tarafından gönderildiği iddia edilen sahte maile araştırmadan atladığını hatırlatan Başbakan Erdoğan, KPSS’nin sorunsuz, temiz ve başarılı geçtiğini söyledi.

 

KPSS’deki kopya iddialarını araştırıp öğrenmeden, sosyal medyadaki iddiaları gerçekmiş gibi sanıp gündeme getiren Kılıçdaroğlu’na Başbakan yeni bir lakap taktı: Twitter Kılıçdaroğlu

 

İşte Erdoğan’ın konuşmasının o bölümleri;

 

”Teknolojinin bu sanal ve iftiralara çok müsait yapısıyla hareket eden bir Kılıçdaroğlu var karşımızda; twitter Kılıçdaroğlu. Onlar da olmasa çok fakir kalacak. Geçen yıl olanlardan ders almadı, bundan yüzü kızarmadı, mahçup olmadı. Bu yıl da terör örgütünün bu eylemini yine CHP sahiplendi. Terör örgütüyle birlikte insanların hissiyatını istismara kalkıştı”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.