Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Ulusal Basında Erzurum’da seçim sonuçları

31.03.2014 Pts, 22:21

Ulusal Basında Erzurum’da seçim sonuçları

Reklam

ERZURUM seçim sonuçları en çok merak edildiği illerin başında geliyordu. Bunun en önemli sebebi ise Erzurum’un Fethullah Gülen’in memleketi olması. Haliyle Erzurum’da  AK Parti’nin alacağı seçim sonuçları merak konusuydu. İşte ulusal basında yer alan konuyla ilgili haberler;

 

YENİŞAFAK

 

Erzurum’da AK Parti’den Çifte Zafer

 

30 Mart yerel seçimlerinde sonucu en çok merak edilen illerden biri de Erzurum’du. Muhalefet, Fethullah Gülen’in memleketinde hükümetin büyük darbe alacağını umuyordu ancak AK Parti ‘Dadaş’ların büyük desteğiyle rahat bir zafer elde ederken hem rakiplerini hem de Fethullah Gülen’i mağlup etti.

 

 

EN SON HABER

Gülen ve Kılıçdaroğlu memleketlerinde kaybettiler

30 Mart yerel seçimleri öncesi hükümete karşı ittifak yapan Cemaat lideri Fethullah Gülen ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu memleketlerinde kaybettiler. Seçimi Gülen’in memleketi olan Erzurum’da yüzde 58 oy oranıyla AK Parti kazandı. Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’de ise yüzde 42’lik bir oranla BDP birinci parti olarak sandıktan çıktı.

SON TV

Fethullah Gülen’i ağlatacak Erzurum sonuçları!

30 Mart 2014 Yerel Seçimler sonuçları açıklanmaya başladı. Fethullah Gülen’in memleketi Erzurum’daki sonuçlar Gülen’i ağlatacak cinsten!

AK Parti’nin rakibini ikiye katladığı oy oranlarında Erzurum Fethullah Gülen’in elinden gidiyor.

AK Parti %60,83 oyla bir sonraki rakibi MHP’nin oyunun iki katını alarak büyük fark attı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA AKYEL

MELUN BEDDUACI HOCA.NE OLDU.YAPTIKLARINLA KENDİNİ REZİL ETTİN.ÖNCELERİ ADINI ANARKEN İÇİMİZDEN BESMELE ÇEKERDİK.ALLAHIM,HOCAEFENDİNİN YÜZÜSUYU HÜRMETİNE BİZE AHİRETTE YARDIM ET.HEP HAYIRLA YADEDERDİK.ŞİMDİKİ İFADELERİM,YAPTIKLARININ MEYVESİDİR.ŞİMDİDE:ALLAHIM O MELUN BEDDUACININ ŞERRİNDEN SANA SIĞINIYORUM DİYE DUA EDİYORUM.BU ÜLKEMİ YIKMAK İÇİN ÇABA HARCAMAN KİME YARADI.ALLAH MUHAFAZA BAŞARSAYDIN,OLUŞACAK KAOS ORTAMINDA BİZ GARİBANLAR NE YAPARDIK.DAHA 2001 KRİZİNİN SANCILARINI ATAMAZKEN HALİMİZ NİCE OLURDU.SEN İNŞAATTA ÇALIŞAN AMELENİN KRİZDE NE YAPACAĞINI BİLEMEZSİN.PENSİLVANYA RAHAT.MADEM DÜRÜSTSÜN,KARIŞTIRICI DEĞİLSİN.ÇIKIP,UZATMADAN.EDEBİYAT YAPMADAN,YAHUDİ MUHBİBİN BASIN DEĞİL,TÜRK GAZETELERİNE:”EY MİLLETİM.BENİM MİT TIRLARI,DIŞİŞLERİ DİNLEMELERİ,BİLUMUM KSETÇİLİK FAALİYETLERİ,UZUN ADAMI ÖLDÜRME,MİT BAŞKANINI İSRAİLE UYUP İSTEMEME,YATAK ODALARINI KEŞFETME,HÜKÜMETE KOMPLO HAZIRLAMA,CHP İÇİN KAPI KAPI DOLAŞMA,PEYGAMBER TALİMATIYLA(HAŞA)TWİTLERİ KATLAMA,SEVDİĞİM ÜLKE(İSRAİL)YE HİZMET ETME VS.VS.BUNLARI KÖKÜNDEN REDEDİYORUM.BUNLARI YAPANLARI LANETLİYORUM.CEMAATİM ADINA YAPIYORLARSA ADİLİK VE ŞEREFSİZLİK YAPMIŞLARDIR ASLA DESTEKLEMİYORUM.DİYEBİLİYORMUSUN.DİYEMEZSİN.LAFI DOLANDIRIP,EDEBİYAT YAPIYORSUN.AÇIK,SADE,ÇIK SÖYLE;MELUN BEDDUAN İÇİNDE ÖZÜR DİLE,BELKİ İÇİMDEKİ NEFRET AZALIR.BELKİ BİRİLERİ SENİ YİNE SEVER.AMA BEN SEVMEM,BİLESİN.YAZIK ETTİN HOCA,YAZIK.KENDİ BEDDUANLA SELAMLIYORUM.

01.04.2014, 19:39