Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Ustura Kemal’de Ezan Skandalı

12.09.2012 Çar, 0:53

Reklam

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Emre Kınay, Naz Elmas, Hatice Şendil ve Onur Orhan’ın oynadığı ‘Ustura Kemal’ dizisinde ezan skandalı yaşandı.

 

Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan dizinin son bölümünde, minarede ezan okuyan müezzinin “Eşhedu Enne Muhammeden Resulullah” bölümünü çıkarması dikkatlerden kaçmadı. “Muhammed’in Allah’ın resulü (elçisi) olduğuna şahitlik ederim” anlamına gelen bu bölümün ezandan çıkartılması Hazreti Muhammed’in (S.A.V) ezandan çıkartılması anlamına geliyor.

 

 

Konuya duyarlı insanlar tarafından büyük tepkiyle karşılaşılan bu olaya Show Tv yöneticilerinin sessiz kalması ayrı bir sıkıntı olarak gösterildi.

YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

FEVZİYE GÖL

FETULLAH GÜLEN ABD PROJESİDİR. TV DİZİLERİ ULUSAL DEĞERLER ÜZERİNDEN BAZI ŞEYLER SİNSİCE ŞARTLANDIRILIYOR!!!DİNLER ARASI DİYALOĞUN TOHUMLARI ATILIYOR!!!http://www.bcp.org.tr/index.php/pusula……………

12.09.2012, 12:55
HAKAN ÇEVRİM

PEYGANBERİMİZ ALLAHIIN ELÇİSİ VE SON PEYGANBERİDİR.BU GERÇEĞİDE ÇOOK ACİZ VE BEŞER OLAN HİÇ BİR İNSANKİ,BUNLAR İNSANDA DEĞİL,OLAMAMIŞLAR.BU GERÇEĞİ NE KENDİLERİ,NEDE HİZMET ETTİKLERİ AĞ BABALARIDA GELSE DEĞİŞTİREMEZLER.

12.09.2012, 15:07
kerim balacan

Daha beter olun. Hala anlamıyorsunuz bu fetullah şeytanı vatanı böldüğü gibi dini de bölecek. siz uyuyun ya da cemaatten nemalanın

12.09.2012, 16:43