Anasayfa > Slayt Haber > Vural KOSGEB desteklerini anlattı

01.12.2014 Pts, 18:40

Vural KOSGEB desteklerini anlattı

Reklam

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) Kasım ayı meclis toplantısına katılan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Erzurum Hizmet Merkezi Müdürü Veysel Vural, meclis üyelerine KOSGEB destekleriyle ilgili bilgi verdi. 
ETSO Meclis Salonu’nda, saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Akal tarafından, ETSO’nun Kasım ayı faaliyetleriyle ilgili bilgi verildi. Meclis Başkan Vekili Fehmi Arslan’ın başkanlık ettiği toplantıda daha sonra KOSGEB Erzurum Hizmet Merkezi Müdürü Veysel Vural, KOSGEB’in, “KOBİ Proje Destek Programı Uygulama Esasları” ve “Genel Destek Programı Uygulama Esasları” ile ilgili önemli bilgiler aktardı. Erzurum’da KOSGEB desteklerinden daha fazla KOBİ’nin faydalanması için sürekli olarak bilgilendirme toplantıları düzenlediklerini ifade eden Vural, destek için başvuruda bulunmak isteyen işletmelerin öncelikle KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmaları gerektiğini vurguladı.
Veysel Vural, ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ve meclis üyelerinin katıldığı toplantının sonunda desteklerle ilgili soruları cevaplandırdı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.