Anasayfa > Ana Manşet, Slayt Haber, Yaşam > Yakışmadı başkan

29.05.2013 Çar, 15:31

Yakışmadı başkan

Reklam

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Uzman Doktor Fatih Rıfat Ulusoy ile güvenlikçilerin, AK Parti’li Kars İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı ve yakınlarının saldırısına uğradıkları iddia edildi.
İddiaya göre olay, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde saat 10.30 sularında yaşandı. Hastanenin Kardiyoloji servisine yakınlarıyla birlikte gelen AK Parti’li Kars İl Genel Meclisi Başkanı Muzafer Yağcı, doktordan kendisine özel oda ayarlamasını istedi. Doktorların, “Bizim görevimiz değil” cevabı vermesi üzerine Yağcı ve yakınları sert tepki gösterdi. İddialara göre, Yağcı, Uzman Doktor Fatih Rıfat Ulusoy’a küfür ve hakaret etti. Yakınları ise güvenlikçilere saldırıp servisin kapısına zarar verdi. Doktor ve güvenlikçiler, AK Parti’li Meclis Başkanı ve yakınlarından şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan ise “Olaydan detaylı bilgim yok. Böyle bir olay söz konusu. Konu karakola intikal etti” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.