Anasayfa > Slayt Haber > Yakutiye İlçe Teşkilatı hızlı başladı

27.11.2014 Per, 18:34

Yakutiye İlçe Teşkilatı hızlı başladı

Reklam

Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ve ekibi çalışmalarına hızlı başladı. İlçe başkanlığına seçilmesinin ardından teşkilatlanmayı oluşturan Aydın, kurduğu ekiplerle ilçeyi karış karış tarıyor. Gündüz şehir merkezinde çalışan ekipler, akşam saatlerinde ise köy ve köy/mahalleleri geziyor. 
Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen köy gezileri aralıksız devam ediyor. Çiçeği burnunda ilçe başkanı Recep Aydın, Belediye Meclis üyelerinin de eşlik ettiği gezilerde, vatandaşların dertlerini dinleyip, mahallelerin ve köylerin ihtiyaçlarını listeliyor.
İlçe Başkanı Recep Aydın, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanı Fevzi Polat, Yakutiye Meclis Üyesi Hikmet Güler, İlçe Başkan Yardımcıları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yeşilyayla mahallesine çıkarma yapan Ak Parti heyeti mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, köy ve sonradan mahalle olan köy/mahalleleri baştan aşağı gezeceğini belirterek “Çalışma takvimi oluşturduk. Bütün köylerimiz, köy/mahallelerimiz ve ilçe merkezimizi karış karış tarayacağız. Her mahallenin, sokağın, caddenin ihtiyaçlarını listeliyoruz. Halkımızın istek, beklendi ve temennilerini alıyoruz. Bunları, belediyelerimizle ilgili olanlarını ilgili belediyemize, hükümetimiz ile ilgili olanı ise İl Başkanlığımız, Milletvekillerimiz ve Bakanımıza ileteceğiz. Mazbatamı aldıktan sonra başladığımız çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.