Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Yavilioğlu, sorunu çözdü

10.10.2014 Cum, 17:58

Yavilioğlu, sorunu çözdü

Reklam

Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Bülent Ülker, Özelleştirme İdaresi ile yaşanan sorunun aşılma noktasına geldiğini açıkladı. Başkan Ülker, Özelleştirme İdaresi’nin kulübün 30 yılı aşkın bir süredir Palandöken Kayak Merkezi’nde hizmet binasını özelleştirme kapsamına almasıyla baş gösteren krizin AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu ve Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kırşan’ın yoğun çabaları sonucu aşılmak üzere olduğunu bildirdi. 
Yazılı bir açıklama yapan Kayak Kulübü Başkanı Bülent Ülker, özellikle son 10 gün içerisinde yaşanan olayların ardından sorunu çözüme kavuşturmak için Milletvekili Yavilioğlu ve Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan’ın yoğun bir mesai harcadığına dikkat çekti.
Ülker, açıklamasında şunlara yer verdi: “Erzurum Kayak Kulübü’nün Türk kayağındaki misyonunu, 54 yıllık hikayesini, Erzurum’da ki sosyal hayata katkısını sonunda anlatabildik. Süreci bizim adımıza başından bu yana takip eden, konuyu birinci derecede önceliği olarak kabul eden AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu’nun gayretleri sonucunda Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kırşan, konuya dahil oldu. Sayın Kırşan da kulübümüzün Türk kayağı için ne denli önemli bir kulüp olduğunun farkında olduklarını bize aktardı. Şu anda sorunun çözümü için son aşamaya gelindi. Çalışmalar sürüyor. Birkaç gün içerisinde Erzurum’a müjdeli haberi vereceğiz. Camiamız ve Erzurum kamuoyu adına, hem Sayın Yavilioğlu’na hem de Sayın Kırşan’a kulübümüzü yaşatma adına gösterdikleri üstün gayretten ötürü teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.