Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Yeni Malatyaspor’da Moraller Bozuk

04.11.2015 Çar, 15:49

Yeni Malatyaspor’da Moraller Bozuk

Reklam

PTT 1.Lig takımı Yeni Malatyaspor’un orta saha oyuncusu İrfan Başaran, takımın içinde bulunduğu kötü duruma herkesten fazla kendilerinin üzüldüğünü söyledi.

Oynadıkları ve kötü sonuçlar aldıkları maçlar sonrasında sabahlara kadar uyuyamadıklarını kaydeden İrfan Başaran, “Şuan ki tabloya herkesten fazla biz üzülüyoruz. Oynadığımız maçlar sonrasında sabahlara kadar uyuyamadığımız oluyor. Dışarıdan çokta kafamıza takmıyoruz gibi algılandığına dair bir durum oluyor. Ama öyle değil. Ama sahada elimizden gelen mücadeleyi gösteriyoruz. Bazen olmayınca da olmuyor. Top girmiyor. Mesela Balıkesir maçında bizim pozisyonumuz var. Atabilseydik maç belki de 3-4 olacaktı. Ama penaltıdan yediğimiz bir golle mağlup olduk. Tabi bu gidişatı düzeltecek olanlarda bizleriz. O yüzden çok sıkı çalışıyoruz. En kısa zamanda 3 puanı alacağımıza inanıyorum” dedi.

“O ARKADAŞLARIMIZ DA ÇOK TEMİZ KALPLİ İYİ İNSANLARDI”

Başarılı futbolcu, kadro dışı bırakılan futbolcuların durumuyla ilgili de konuşarak, kadro dışı kalan futbolcuların temiz kalpli ve iyi niyetli olduğunu söyledi. İrfan Başaran, “O arkadaşlarımız da çok temiz kalpli, iyi insanlardı. Ama futbolda var bunlar. Umarım en kısa zamanda geri dönerler aramıza. Şanlıurfa maçına gelince; Zor bir maç olacak bizim için. Şanlıurfa iyi bir kadroya sahip. Bence Balıkesir’den daha iyi bir takım. Daha çok mücadele etmemiz lazım. Daha sonra oynayacağımız Erciyes maçını ise kesinlikle kazanmamız gerekiyor. O yüzden sıkı çalışıyoruz. İnşallah Malatyalıları mahcup etmemek için sahada elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.