Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Yeni Malatyaspor’da ‘Sorun Yok’ Düzeltmesi

04.11.2015 Çar, 17:24

Yeni Malatyaspor’da ‘Sorun Yok’ Düzeltmesi

Reklam

Yeni Malatyaspor’un tecrübeli golcüsü Aydın Çetin, 3 Kasım’da gazetecilere kulübün mali yapısıyla ilgili yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Şampiyonluk primiyle ilgili kendisine yöneltilen soru sonrası basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulunan Aydın Çetin, açıklama yaptıktan bir gün sonra yazılı bir açıklama yaparak, cevabının yanlış anlaşıldığını savundu.

Çetin, yaptığı açıklamada, “03/11/2015 tarihinde TFF Antrenman Sahası’nda basın mensupları ile yapmış olduğum röportajda bana sorulan kulübün mali yapısı ile ilgili soruya vermiş olduğum cevabın yanlış anlaşıldığını ve spor programlarında maksadını aşan şekilde yorumlandığını üzüntüyle izlemekteyim” dedi.

Yapılan yorumların kulübü yıprattığını ifade eden Çetin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben, Yeni Malatyaspor Kulübü’nün profesyonel futbolcusuyum. Biz, bir aileyiz ve şu anda saha sonuçları anlamında kötü günler geçirmekteyiz. Daha fazla kenetlenmemiz gereken bu günlerde bu tür yorumlar bizi yıpratmaktadır. Sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış olup bu konu üzerine daha fazla yorum yapılmaması hususunu Yeni Malatyaspor camiasından beklemekteyim. Ben ve arkadaşlarım sadece futbola odaklanıp önümüzdeki zor maçlar için hazırlanmak istiyoruz. Bizler Malatya’da olmaktan son derece mutluyuz.”

AYDIN ÇETİN 3 KASIM’DA YAPTIĞI AÇIKLAMADA TAKIMDA ÖDEMELERDE SIKINTI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Aydın Çetin’in 3 Kasım’da yaptığı açıklama şöyle:

“Para konusuna gelince bu bizi aşıyor. Bizim işimiz bu değil. Para konusu tamamen yönetimimizin sorumluluğunda olan bir konu. Futbolcu maddi yönde sıkıntılı olabilir ama bunu kesinlikle sahaya yansıtmaması lazım. Bazen bu gerçekleşmiyor. İnsanın para sıkıntısı olabiliyor. Futbolcu bazen bunu yansıtabiliyor. Bunu inşallah en kısa zamanda çözerler. Tamamen topu bize atarlar. Başkanımız bunu en kısa zamanda çözer ve sonra top bizde olur. Bunu da bir türlü yapmaya çalışıyorlar. İnşallah bu haftaya ve haftaya çözerler ve top tamamen bizde olur.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.