Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Yerel Seçimlere Doğru

19.03.2014 Çar, 23:37

Yerel Seçimlere Doğru

Reklam

Ak Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, “Devletin arterlerine sızan paralel yapının oyununu geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da bu büyük millet, milli iradesine sahip çıkarak bozacaktır” dedi.

Kılıç, yaptığı açıklamada, AK Parti’nin yerel yönetimler konusunda yıllara dayanan ve hizmet odaklı bir tecrübe ve birikime sahip olduğunu belirterek, hükümetin ülkeye getirdiği istikrar ve ekonomik kalkınmanın, yerel yönetimlerin çok daha başarılı ve faydalı işler yapmasına olanak sağladığını ve sağlamaya da devam edeceğini ifade etti.

“Büyükşehir Yasası” olarak da bilinen yasanın çıkmasıyla büyükşehir belediyesinin verdiği hizmetin sadece coğrafi olarak değil, nitelik ve nicelik olarak da arttığının altını çizen Kılıç, şunları kaydetti:

“Bu bakımdan bu seçimlerin önemi bir kat daha artmıştır. Teşkilatlarımızın bütün kademeleriyle bu hususun bilincinde, kararlılıkla ve azimle çalışmaya devam ediyoruz. 30 Mart seçimlerine az bir vaktin kaldığı şu günler ve 17 Aralıktan bu yana yaşananlar göz önüne alındığında, bu seçimin aslında bir yerel yönetimler seçimi olmaktan çok daha fazla anlam ifade ettiği açıktır. Devletin arterlerine sızan paralel yapının oyununu geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da bu büyük millet, milli iradesine sahip çıkarak bozacaktır.”

Kılıç, cuma günü İstasyon meydanında, Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek mitinge, Erzurum’u kendine dert edinmiş, vatan edinmiş herkesi davet ettiğini vurguladı. –

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

bünyamin urhan

acaba kendisi erzurumda nasıl bir rant sistemi kurmuştur bunu unutuyor inşaat anlamında büyük bir varlık içerisine girmiştir bilmedigi kişiler hakkında atıp tutmak kolay önce şahibeli olmamak lazım

20.03.2014, 15:53
baran

karayazı ilçesin nevruz günü insanlar dağa kaldırılıyor sizin haberinizolmuyor.o gün tam 28 genç çocuk dağa gönderildi. 10 tanesi güvenlik güçlerinin yoğun çalışması sonucu yakalanırken diğerlerinden haber alınamıyor.içinde çocuk yaşta olanlar da var. bunların BDP karayazı ilçe teşkilatının organize ettiği duyumları Karayazı yı adeta çalkaladı.hatta alınan bilgiye göre BDP ilçe belediye başkan adayı yakını olan Yavuz KARABAKAN ın arabasında 4 kişi yakalandı. bunun üzerine BDP ilçe örgütünde bulunup ve çocukları dağa göderenler arasında bulunan ve Belediye meclis üyesi iki kadının ilçeden sürüldüğü gelen haberler arasında.BDP bu olayı örtbas etmek için bütün karalamalara rağmen halk çok tepkili.İnsanlar ilçe merkezine gelmez oldu.çözüm sürecini baltalamak ve halkın huzurunu kaçırmak için yapılanları görmenizi istiyorum….

20.03.2014, 22:08