Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Yönetmen Murat Uygur’dan AK Parti’ye Tebrik Mesajı

02.11.2015 Pts, 15:00

Yönetmen Murat Uygur’dan AK Parti’ye Tebrik Mesajı

Reklam

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre tek başına hükumet kuracak olan AK Parti’yi tebrik etti.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkma başarısı gösteren AK Parti’yi tebrik etti. Uygur, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkma başarısını gösteren AK Parti ile birlikte TBMM’de temsil edilmeye hak kazan tüm siyasi partilerimizi ve milletvekillerimizi kutluyorum. Ayrıca genel seçimlerden güçlü bir hükumet kurmayı sağlayacak güçlü bir oy oranıyla çıkan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin her bir üyesini ve yönetimini tebrik ediyorum. Ulusal ve uluslararası kamuoyu da görmüştür ki, Türkiye’de demokrasi bütün kurum ve kurallarıyla sağlıklı bir biçimde işlemektedir. Milletimize hayırlı olsun. En kısa sürede kurulmasını arzu ettiğimiz hükümetimizden ve tüm siyasi partilerimizden seçim yorgunu olan milletimizin umudunu ve moralini güçlendirecek adımları bir an evvel atmasını bekliyoruz.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.