Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Yunusemre Belediyespor Başarı Halkalarına Yenilerini Ekliyor

02.11.2015 Pts, 12:25

Yunusemre Belediyespor Başarı Halkalarına Yenilerini Ekliyor

Reklam

Yunusemre Belediyespor sporcuları elde ettiği dereceler ile tüm branşlarda adından söz ettirmeye devam ediyor. Yunusemre Belediyespor sporcuları Wushu, Satranç ve Judo’da büyük başarılar elde ederek madalyalar kazandı.

İzmir’in Menemen ilçesinde yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvası’nda Yunusemre Belediyespor Judo Takımı sporcularından 57 kilogramda Nur Çiçek, 73 kilogramda Mehmet Altundaş ve Halil Öğer, 63 liogramda Gülperay Özdemir, 42 kilogramda Mustafa Barak birincilik, 50 kilogramda Furkan Altaş ikincilik, 52 kilogramda Ece Suden Gencer, 60 kilogramda Baran Solak ve 55 kilogramda Halil Gümüş de üçüncülük madalyası kazandı.

WUSHU VE SATRANÇTA DA MADALYALAR YUNUSEMRE’NİN

Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, Yunusemre Belediyespor olarak bütün branşlarda başarılar elde etmeye devam ettiklerini belirterek, “Aydın’da yapılan Wushu İllerarası Ege Şampiyonası’nda 65 kilogramda Ahmet Sefa Sulu birinci, 75 kilogramda Cemil Tumantozlu ve 52 kilogramda Yusuf Can Yıldız ikinci, 60 kilogramda Talha Oral ve 65 kilogramda Bahadır Abdullah Onat üçüncü olarak kulübümüzü gururlandırdılar. Yunusemre Belediyespor Wushu hocası Yusuf Çetinkaya’yı ve sporcularımızı kutluyorum.” dedi.

Yunusemre Belediyespor Satranç hocası Hasan Alevnur ise Manisa Satranç İl Birinciliği Turnuvası’nda Yunusemre Belediyespor sporcusu Beyza Özenç’in en iyi bayanlar kategorisinde birinci olarak madalya kazandığına dikkat çekerek, “Manisa İl Satranç Turnuvası’nın ertesi günü başlayan Cumhuriyet Turnuvası’nda ise Yunusemre Belediyespor sporcusu Mehmet Kaçangar üçüncü olarak kupasını aldı. Özellikle Manisa İl Birinciliği’nde kuvvetli rakiplerin bulunması heyecanın son güne kadar devam etmesini sağladı. Her iki turnuvaya katılan ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.