Anasayfa > 5'li Üst Haber, Spor, Yaşam > Yüz güldürdüler

28.08.2014 Per, 12:58

Reklam

Erzurumlu yüzücüler Mersin’de yapılan Türkiye Yüzme Şampiyonası’ndan madalya ile döndü. Türkiye Yüzme Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 22-23 Ağustos 2014 tarihlerinde Mersin’de yapılan Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda Erzurumlu yüzücülerden Buğra Kızılca 59 metre kurbağada Türkiye şampiyonu olarak altın madalya kazandı. Ceydanur Şıktar ise 50 metre kelebekte üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. 

CEHYAN, ALTIN KULAÇLARI KUTLADI
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Memduh Ceyhan, antrenör Sercan Acuner yönetiminde büyük bir başarıya imza atarak müthiş bir iş çıkartan iki yüzücüyü kutladı. Antrenör Sercan Acuner ile sporcularını elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Ceyhan, “Erzurum son yıllarda yüzmede adından oldukça fazlası ile söz ettiriyor. Bunda yılın 12 ayı yüzme havuzumuzun kapılarını açık tutmamızın ve çok çalışmamızın rolü büyük olmuştur. İnanıyorum ki, bu sporcularımız bundan sonra daha büyük derecelere imza atacaktır” dedi. 
Yüzme Havuzu Tesis Amiri Murat Turan ile Antrenör Sercan Acuner’in de hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürü Vekili Ceyhan, Erzurumlu yüzücülerin Malatya’da yapılan GAP Yaz Spor Oyunları’ndan madalyaları toplayarak Erzurum’a döneceklerine inandığını söyledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.