Anasayfa > Yazar > Zindan Bekçileri

19.07.2012 Per, 3:42

Zindan Bekçileri

Reklam

Anadolu yüreğimden avuçlarıma yansıyan alkışlarımı, keşke iktidarın yaptıkları için kullanabilseydim. Bastığı toprağı cennet diye inandırdıklarına tapularını vermeyi taahhüt edenler. Mutsuz ve umutsuz çoğunlukların üzerine kurdukları şatoların zindan bekçileridir.

OECD’NİN ‘Bir Bakışta Toplum’ raporuna göre en yüksek gelir eşitsizliği, olan üç ülke Şili, Meksika ve Türkiye.Yayınlanan bu rapora göre Türkiye işsizlik ve yoksullukta,ilk sırada yer almaktadır.Esnaf sanatkar,memur asgari ücretli, bu ülkenin yoksulları arasındadır.Ülke genelinde iktidara en yüksek oyu veren iller arasında Erzurum ilkler arasında bulunmaktadır.

Sorunları çözemeyen iktidara, CHP’ye inat AKP’ye oy vererek, temiz toplum için mücadele eden şaibesiz, Türkiye sevdalısı MHP adaylarını kenara itmekle, geleceğimize nasıl tokat atmakta olduğunu nasıl ifade edebilirim.

Siyasi kılıflarla üzerine elbise dikilmekte olan kurumlar, kontrol altında tutularak karanlıkta göz kırpılmaktadır. İftira kampanyalarıyla kişilerin zaafını kullanarak özel hayata müdahale edilmekte ve insanların mahremiyetleri hiçe sayılarak siyasi malzeme yapılmaktadır.

Fermuar siyasetiyle, MHP’yi karalayarak bir yerlere gelmeye çalışanların meydana getirdiği, açlık sefalet ve durmak bilmeyen anarşi hareketleri, AB ve ABD eksenli politikalar uygulamaya koyulmuş, İktisadi ve coğrafi yönden kuşatılan bir ülke haline getirilmiştir.

Dürzülük ve pezevenklik üzerine kurulu seks şatolarının baronluğuna soyunanların cezasını hukuk, kulakları,  Obama’ nın cebinde olanların ve gönüllülerin gizli dünya görüşleri Vatikan’a bağlı ılımlı İslam taşeronlarının cezasını bu seçimlerde necip millet verecektir. Türk’ü İslam diye dünyaya tanımlatmayı başaran bu millet. Bu bozguncu, bölücü terör örgütüne, kaset taşeronlarına sırt verenlere asla yenik düşmeyecektir.

Sözlerimi sevgili dostum, Yeniçağ Gazetesi yazarı Mustafa Aslan’ın bir dörtlüğüyle bağlıyorum. Yolcu şaşmasın, surat asmasın,dili duasız,kabri selamsız,hayatı anlamsız koymasın; bir saniye sonrasına hükmedemeyeceğin hayat için,kimse fırıldaklaşmasın. Ülkü İle Kalınız

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.