Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > 50 Yıllık Evlilere Yastık Hediyesi

03.12.2015 Per, 15:01

50 Yıllık Evlilere Yastık Hediyesi

Reklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ‘Bir Yastıkta 50 Yıl’ kapsamında 50 yılı aşkın süredir evliliklerini sürdüren çiftlerle yemekte bir araya geldi.

Merkezefendi Belediyesi 50 yılı aşkın süredir evliliklerini sürdüren çiftleri yemekte bir araya getirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve eşi Hacer Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ‘Bir Yastıkta 50 Yıl’ kapsamında 50 yılı aşkın süredir evliliklerini sürdüren çiftlerle yemekte buluştu. Gerçekleştirilen yemeğe Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Yusuf Görgüç, Fatih Işık ve Ayhan Mazıoğlu da katıldı.

Düzenlenen yemekte konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yapısal projelerin yanı sıra yapılan sosyal projelerle de Türkiye’de marka belediye olma yolunda ilerlediklerini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Bizler, sizlerden aldığımız destekle 30 Mart 2014’te yola çıktık. Kurulduğumuzdan bu yana kadar çok önemli sayıda sosyal projelere imza attık. Türkiye’de 900’e yakın ilçe var. Bizim Merkezefendi olarak bir hedefimiz var. Biz tüm Türkiye’deki ilçeler arasında sosyal ve kültürel belediyecilik alanında marka olmak istiyoruz. 1 numara olmak istiyoruz. Bunun için sosyal projelere baştan beri çok önem verdik” dedi.

Başkan Subaşıoğlu, “Bu akşam ‘Bir yastıkta 50’ kapsamında bir araya geldik. Evliliğinde 50 yılını devirmiş büyüklerimizin önemli bir kısmını evlerinde ziyaret etmiştim. Ama bu akşam 2015’in bu 50. yılını dolduran büyüklerimizle bir final yemeğinde bir araya gelmek üzere burada toplandık. Katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Büyüklerimizin evlilik tecrübesi bizim için çok değerlidir” dedi.

Gecenin son bölümünde Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve eşi Hacer Subaşıoğlu, evlilikte 50 yılını dolduran çiftlere yastık hediye ederken, çiftler de mutlu evliliğin sırlarını paylaştı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.