Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > 53. Grup İtfaiyeciler Sertifikalarını Aldı

22.11.2015 Paz, 11:48

53. Grup İtfaiyeciler Sertifikalarını Aldı

Reklam

Kocaeli İtfaiyesi tarafından eğitim alan 20 itfaiyeciye sertifikaları verildi.

Kocaeli itfaiyesi 53. Grup Temel İtfaiyeci Eğitim programını tamamlayan itfaiyecilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen sertifika törenine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara, İtfaiye Daire Başkanlığı Şube Müdürleri ve sertifika alan itfaiyeciler katıldı.

Sertifika alan itfaiyeciler adına konuşma yapan Kuzey Kıbrıslı itfaiyeci Ali Kazma, “Bilgi paylaşıldığı zaman anlam kazanır. Eğitmenlerimize bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyorum. 3 haftalık eğitim mesleki açıdan bizlere çok faydalı oldu. Türkiye Belediyeler Birliği’ne ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İtfaiyecilerin tümünün kardeş olduğunun altını çizen İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara, “Ülkemizin ve dünyanın her yerinden burada eğitim almış bin 435 kardeşimiz var. Sizlerde Kocaeli’de kardeşleriniz olduğunu unutmayın” diyerek sertifikalarını verdiği itfaiyecilere meslek hayatlarında başarılar diledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.