Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Acun Sır gibi saklıyor

29.07.2012 Paz, 2:40

Acun Sır gibi saklıyor

Reklam

Ünlü yapımcı yeni sezona ‘Yetenek sizsiniz’ ile başlayacak. Daha önce olduğu gibi Hülya Avşar ve Sergen jüri koltuğunda olacak. Daha sonra ise ‘ O ses Türkiye‘ ekranlara gelecek. ‘O ses Türkiye’de bilindiği gibi HadiseMurat BozMustafa Sandal ve Hülya Avşar jüri koltuğundaki ismlerdi. 1 ya da 2 ismin ayrılabileceğini belirten Acun Ilıcalı yeni Survivor‘ın 2013yılı mart ayında Filipinler‘de çekileceğini belirtti.

 

Acun’un asıl sürprizi ise yıl sonuna doğru halktan insanlarla birlikte yapacağı program.. Ilıcalı, “Ne olduğunu söyleyemem, ama müthiş bir iş olacak. Son “Survivor”dan 3, 4 arkadaş da olacak bu projenin içinde. Ama o isimler de, proje de şimdilik sır” dedi.

 

Tazminat kazanırsa ne yapacak?

Yargı’ya intikal eden Merve Büyüksaraç konusunu da sorduk Acun’a… Büyüksaraç için “Süper yalancı” diyen Ilıcalı, şunları söyledi:

 

“Söylediği her şey yalan. 22 milyon yatırdığım bir programı yarışmacılara gizli gizli yiyecek vererek tehlikeye atacak kadar aptal mıyım? Mahkeme sonunda görecek insanlar yalancının, iftiracının kim olduğunu? Ondan alacağım tazminatı İşitmeEngelliler Vakfı’na bağışlayacağım. İnsan sarrafıyım. En fazlayüzde 10’dur yanılma payım, ama Merve’de yanıldım.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.