Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Acun’un, Büyük Aşkı Bitti

30.10.2012 Sal, 1:26

Acun’un, Büyük Aşkı Bitti

Reklam

Yaklaşık iki yıldır ünlü yapımcı  ile aşk yaşayan , sonunda isyan bayrağını açtı. Yasak aşkı ortaya çıktığı günden beri eleştiri oklarının hedefi haline gelen Subaşı, aylardır hakaretlere maruz kalıyordu. Sosyal paylaşım sitelerinde kendisine hakaret edenlere dava açan Şeyma Subaşı, ilişkisinde de sıkıntılı günler yaşamaya başladı.

 

‘ARTIK YETER!’
Acun Ilıcalı’nın kendisine sahip çıkmadığını düşünen Subaşı, 2 yıllık yasak aşkını bitirme kararı aldı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde tamamen ayrıldı. Dedikodulara göre; Subaşı, ilişkisinin ardından yakın çevresine şunları söyledi: “Herkesin bana ‘kötü kadın’ gözüyle bakmasından bıktım. Ben yanlış bir şey yapmadım. Daha çok gencim ve hak etmediğim bir sürü sözle, çirkin tavırla karşılaştım. Artık yeter…”

 

ÇOCUKLARI İÇİN DİRENDİ

Eşi Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile ilişkisini öğrendiği ilk anda boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı; bir süre sonra bu kararından vazgeçti. Zeynep Hanım, kızları Leyla ve Yasemin için evliliğini sürdürmeye çaba gösterdi.

 

GÖNDERME YAPMIŞTI

Şeyma Subaşı, evli olan Ilıcalı ile aşk yaşadığı için kendisini eleştirenlere; “Saldırılması ya da açıklama yapması gereken ben değilim” diyerek, Ilıcalı’ya taş atmıştı.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.