Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Adını sen koy

04.02.2013 Pts, 1:39

Adını sen koy

Reklam

Erzurum’dan ayrılışımın on birinci yılının ziyaretinde, geriye dönüp baktığımda bu günü daha iyi açık ve net olarak görmeme engel değil!
Soğuk iklimin hakim olduğu kentimin sıcak yüzlü basınının yerini; kirli bulaşık ellerinin kalem tuttuğunu görmek, eli kalem tutan duyarsız ve vefasızların sessizliğini izlemek midemi bulandırıyor.? Eşime nane ve limon kaynat da içelim dedim! Eşim hayırdır grip mi oldunuz yoksa, kendine dikkat et uyarısına cevabım, hayır grip değilim bu şehirde yapılan pislikleri gördükçe midem bulanıyor? Nane limon kaynatmanı istemem bundandır.
Bu kentimin basınında eli ve dili kirli zevatların ellerine tutuşturulan uzaktan kumandalı dolma kalemlerle iftira ve cirit attırılırken sessiz kalanlara, Ziya Gökalp;

Türklüğün yalnız bir ili var, yalnız bir dili var. Başka dili var diyenin başka bir emeli var.

 

 

Kalemlerine zincir vurulamayan basınımızın kıdemli gazetecilerinin, Kentimizin Büyükşehir Belediyesinde söylenen yolsuzluklara araştırılması için, istifasıyla kapı aralayan Sayıl Narmanlıoğlu’nun çığlıklarını duymayanları içime sindiremiyor ve kınıyorum!
Okey masanızda karenizde bulunan şahsın, hileli okey attığını göremeyecek kadar sağır ve dilsiz olmanızı kabullenemiyorum!  Gazeteci sıfatıyla ahkâm kesenler, PKK sempatizanı, Şanlı Urfa Halfeti doğumlu şahsı, sitesinde köşe yazarlığına müsaade eden, neden köşesindeki yazılarını kaldırdığını kimse sorgulamaz? Ayrıca MHP il başkanının basın toplantsını takip etmesini kim ve kimler sağlamıştır? Bahsedilen bu şahsa kim ve kimler arka olmuştur?

 


Kalenize ters vuruşla gol attınız, duayen araştırmacı gazeteci ve yazarlar! Bu maçı çevirecek hamleler göstermenizi beklemem benim için sadece hayal kırıklığıdır! Bu kentte yolsuzluk ve yoksullukların üzerine gidecek yürekli siyasi ve temiz kalem ve Kalem sörlerin olduğundan şüphe duymam sizin bu derin sessizliğinizdir! “goy önüme yiyim, ört üstü mi uyim.”
Dün ile bugünü kol kola gezdiriyor Erzurum Sevdam. Ülkü İle Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

Elif Sezer

‘haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır’ hadisinin manasını bilen birisiniz kutluyorum::: şehrimden sılamdan keşke daha güzel haberler gelse mamafih :::: şantaj ve tehditle rant elde etmeye çalışıyor basın emekçileri hepsini biliyor ses etmiyor ne yazık :::: vicdanlar KÖR kalpler SAĞIR yaradan doğrunun yanındadır ona şüphemiz yok kaldıki recep kapucuyu ve temsil ettiği misyon ve vizyonu ERZURUM;;;; ERZURUMLU bilir 2011 kış olimpiyatları öncesinde BEKİR KORKMAZ için hırsız dedi gezdi en büyük reklam pastasını sonra yine RECEP KAPUCU aldı at izi it izine karışmış medyacılık oynuyorlar namuslu gazeteciler sükut içerisinde olayı uzaktan kolluyorlar çaktırmadan halbuki bugün ona yarın sana sarı öküzün hikayesini bir kez daha okusunlar bu devran böyle devam etmez :::etmez::::: ‘haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır’

04.02.2013, 14:15
BÜLENT KORKUNÇ

AT İZİ İT İZİNE KARIŞMIŞ

06.02.2013, 1:52
NEJAT ÇEPNİ

Kazana yanaşırsan KARASI bulaşır Kötüye bulaşırsan BELÂSI bulaşır

08.02.2013, 2:25