Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > AK Parti Marmara Ereğlisi İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

06.12.2015 Paz, 11:24

AK Parti Marmara Ereğlisi İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Reklam

AK Parti Marmara Ereğlisi İlçe Teşkilatı’nın Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleşti.

Marmara Ereğlisi Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün, İlçe Başkanı Mithat Soylu, il yöneticileri ve ilçe teşkilat mensupları katıldı.

Divan Başkanlığını AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aytekin Öklü’nün yaptığı danışma toplantısında konuşan İl Başkanı Ahmet Akçay 2019 seçimleri için seferberlik ilan ettiklerini, yerel seçimlerde Tekirdağ’da büyük bir başarı hedeflediklerini ifade etti. Akçay, “Marmara Ereğlisi ilçesi bizim için çok önemli bir ilçe. Sanayi yoğunluğu, liman kenti olması anlamında da şehrimizin Anadolu’yla kesişme merkezi konumunda. Marmara Ereğlisi’nin her anlamda yatırım alması için Ankara’daki milletvekillerimizle çok uyumlu bir çalışma yürütüyoruz. İnşallah Marmara Ereğlisi çok ciddi bir gelişimle kalkınacaktır” dedi.

Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün de Marmara Ereğlisi’ni Mecliste en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade ederek, Ereğli’nin kalkınmasının, Tekirdağ’ın kalkınması olacağını belirtti.

Aralık ayının çalışmalarının planlandığı toplantıda partiye yeni üye olanlara, parti rozetlerini milletvekilleri ve AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay taktı. Yeni partililere hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.