Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Ak Parti Milletvekili Adayı Kaleli Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

25.10.2015 Paz, 16:25

Ak Parti Milletvekili Adayı Kaleli Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Reklam

1 Kasım Genel Seçimleri’ne bir hafta kala AK Parti Konya Milletvekili Adayı Muhammet Uğur Kaleli, seçim çalışmalarına devam ediyor.

26. Dönem AK Parti Konya 6. Sıra Milletvekili Adayı Muhammet Uğur Kaleli, Karatay’a bağlı mahalleleri ziyaret ederek, seçmenlerden partisine destek istedi. Seçim çalışmaları kapsamında Zincirli, Çengirli, Divanlar gibi mahalleleri ziyaret eden Muhammed Uğur Kaleli, Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde terör saldırısı sonucu şehit düşen Piyade Er Muharrem Öksüz’ün Divanlar Mahallesi’nde ikamet eden babasına da baş sağlığı dileyerek, taziyede bulundu.

Gezilen köylerde muhtarlardan destek isteyen Uğur Kaleli, “Şu ana kadar yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında gayet güzel sonuçlar aldık. İnşallah sandığa yansıyacak diye umut ediyoruz. Türkiye’nin ne kadar zor bir coğrafyada yaşadığını artık millet de öğrendi. 7 Haziran seçimlerinde vatandaş belki bir belirsizlik ya da tereddüt yaşadı. Bu iki aylık belirsizlik döneminde Türkiye’de çok güçlü bir siyaset, güçlü bir ekonomi ve bunları yönetecek bir stratejik akla ihtiyaç var. Evet, Sayın Cumhurbaşkanımızla, Sayın Başbakanımızla da bu stratejik akıl mevcut ve kadrolarımızla inşallah 1 Kasım Genel Seçimleri’nde tekrar iktidar olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Sahadaki çalışmalarda halktan güzel tepkiler aldığın belirten Kaleli, “Halkın tepkisi şu anda gayet güzel. 7 Haziran öncesinde çok büyük tepki alıyorduk. Ama 7 Haziran sonrasındaki belirsizlikten dolayı, halkın bize bakışı gayet güzel. İnşallah bu seçimlerde, o halkın bakışı sandığa yansıyacak diye umut ediyoruz. Bizde seçmenlerimizle sevgimizi paylaşıyoruz. Bilgimizi paylaşıyoruz. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra da başarılarımızı birlikte paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.