Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Ak Parti’de Bayramlaşma

26.10.2012 Cum, 18:36

Reklam

AK Parti Erzurum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, Büyükşehir Belediyesi Kültür merkezinde yapıldı.

 

Bayramlaşma programına Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Milletvekilleri Adnan Yılmaz, Muhyettin Aksak, Cengiz Yavilioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler,  Palandöken Belediyesi Başkanı Orhan Bulutlar,  Yakutiye Belediyesi Başkanı Ali Korkut  ve birçok davetli teşkilat üyesi katıldı. Programda Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ bütün teşkilat üyeleriyle teker teker bayramlaştı.
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ programda yaptığı konuşmada, “Birlik beraberlik içinde yola devam etmek lazım. Muhalefet şöyle yapıyor. Muhalefet böyle yapıyor. Bırakın yapsınlar herkes kendi alışkanlıklarını devam ettirir. Ama bunlar bizi bağlamaz. Biz ne yaptığını bilen hedefleri olan bir partiyiz bunları unutmayalım. Bizim amacımız insanlara hizmet. Çocuklarımız daha sağlıklı huzurlu bir toplumda büyüsün diye çalışıyoruz. Kurban bayramı yoksulları hatırlamamız gereken en önemli günlerden biridir. Biz amacımız yoksulların başını önüne eğdirmemek olmalıdır. Onlara AK Parti teşkilatı olarak yanlarında olduklarımızı göstermemiz gerekir. Yoksulların dertlerine derman olmaya çalışmalıyız. Biz bütün yoksulların yanında olabiliriz. Yeter ki iyi organize olalım ülkemizdeki yoksulların elinden tutalım insanımıza en iyi hizmeti verelim.” dedi

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.