Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > AK Partili Gençlerden Bakan Tüfenkci’ye Ziyaret

02.12.2015 Çar, 18:01

AK Partili Gençlerden Bakan Tüfenkci’ye Ziyaret

Reklam

AK Parti Battalgazi Gençlik Teşkilatı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Av. Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu

AK Parti Malatya İl Yönetimi Disiplin Kurulu Üyesi Av. Ömer Şengün, beraberinde Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Ergöç, Battalgazi Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Türker, İşadamı Remzi Demirel ve Ufuk Önalan ile birlikte yeni kabinede Bakan olan Malatya AK Parti Milletvekili Av. Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti. AK Partili gençler, Bakan Tüfenkci’ye yeni görevinde başarı dileyerek, Malatya olarak her zaman yanında olduklarını söyledi. Bakan Tüfenkci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlerin önemine değindi. Siyasi partilerde gençlik yapılanmalarının oldukça önemli olduğunu ifade eden Tüfenkci, AK Parti’nin 13 yıllık döneminde her zaman gençlere büyük önem verdiğini söyledi. AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkanı Ergöç ve beraberindekiler ziyaretin sonunda Bakan Tüfenki’ye hediye verdi.

Gençlerin bir sonraki durağı ise AK Parti MYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık oldu. Çalık’ı da ziyaret eden AK Parti’li gençler Çalık’a başarı diledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.