Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Ak Partili Muş: “Bu Seçim Memleket Meselesi”

26.10.2015 Pts, 17:00

Ak Partili Muş: “Bu Seçim Memleket Meselesi”

Reklam

AK Parti İstanbul Milletvekili ve İstanbul 3. bölge milletvekili adayı Dr. Mehmet Muş, Güngören Şoförler Odasını ziyaret etti. Muş, burada yaptığı konuşmada, “Bu seçim farklı. Bu seçim memleket meselesi” dedi.

AK Parti Milletvekili Mehmet Muş, bugün Güngören Şoförler Odası’nı ziyaret etti. Burada bir konuşma yapan AK Partili Muş, “Bu diğer seçimlerden farklı bir seçim. Bu artık bir memleket meselesi. Ülkemizin, geleceğimizin oylaması. Gelin hep beraber istikrarı tesis edelim. Daha önce hangi partiye oy verdiğiniz önemli değil. Ama bu seçimde bize destek verin. Güçlü hükümet her zaman güçlü reform yapar. Tek başına iktidarı çıkaralım. Ülkemizde ciddi reformlara ihtiyaç var“ şeklinde konuştu.

AK Parti’nin çok güzel şeyler yaptığını söyleyen Mehmet Muş, “Yapacaklarımız var, yapamadıklarımız var. Yeni anayasa yapamadık mesela. Ama reformcu bir partiyiz. Toplumun tüm kesimlerini kucaklıyoruz“ ifadelerini kullandı.

Oy kullanma konusunda da vatandaşlara seslenen Muş, “Lütfen sandığa her vatandaşımız gitsin. Siz de bu konuda kanaatinizi belirtin. Tercihimiz AK Parti’ye oy vermesi ama vermiyorsa da sandığa gidip vatandaşlık görevini yapmasını, oy kullanmasını tercih ettirelim. İnşallah tek başına AK Parti iktidarına az kaldı. Biraz daha oyumuzu arttırmamız lazım. Biraz daha desteğinizle beraber tek başına iktidarı inşallah tesis ederiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.