Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Yönetimler > Akdağ’dan Bulutlar’a ziyaret

22.02.2013 Cum, 17:16

Akdağ’dan Bulutlar’a ziyaret

Reklam

E.MEHMET YILMAZ
ERZURUM (İHA) –

 

Sağlık Bakanlığı görevini Mehmet Müezzinoğlu’na devrettikten sonra milletvekili olarak ilk kez memleketi Erzurum’a gelen AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum’daki gezi programı kapsamında Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları, makamın da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 
Eski Sağlık Bakanı Prof. Dr.Recep Akdağ, 58, 59, 60 ve 61. hükümetlerde 11 yıl Sağlık Bakanlığı görevinde bulunarak kabinede en uzun süre görev yapan bakanlardan birisi olan AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, görüşme sonrasında yaptığı kısa açıklamada,”Sayın Başkan Orhan Bulutlar, yönetimin deki Palandöken Belediyesinde güzel gelişmeler oluyor. Şehir adeta yeniden inşa ediliyor. Belediye Başkanımız çalışıyor. Bizler belediye çalışmalarına destek olmalıyız. Çünkü bu kentte yapılan her şey bizler için yapılıyor” dedi.

 
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise ”Eski Sağlık Bakanımız ve Ak Parti Erzurum Milletvekilimiz Prof. Dr. Recep Akdağ, 58, 59, 60 ve 61. hükümetlerde 11 yıl art arda Sağlık Bakanlığı görevinde bulunarak kabinede en uzun süre görev yapan bakanlarımız da bir olarak hem ülkemizin hem de Erzurum tarihine geçmiştir. Bu süreç içerisin de Bakanımız ülkemize ve şehrimize inkar edilemez çok önemli ve değerli katkıları olmuştur” dedi.

 
Başkan Bulutların makamında gerçekleşen ziyarette genelde Erzurum konuşuldu. Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandökene yapılan yatırımlar ve projelerle ilgili eski Bakan ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ’a bilgiler verdi. Eski Bakan ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Akdağ da artık Erzurum’un önünün açıldığını kaydetti.
Çayların içildiği, Erzurum’un konuşulduğu ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, eski Sağlık Bakanı ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Pdof. Dr. Recep Akdağ’a şehre yaptığı hizmetler den dolayı belediyeni logosu işlenmiş bir tablo ve belediyeni kültür yayınları hediye edildi.

 
Prof. Dr. Recep Akdağ’ın Belediye Başkanı Bulutları, ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Yeşilyurt, il yönetim kurulu üyeleri, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu ve partililer yer aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.