Anasayfa > Ekonomi, Gündem, Öne Çıkan Haberler > Altın Gramofon’da Dosso Dossi Damgası

24.11.2015 Sal, 12:00

Altın Gramofon’da Dosso Dossi Damgası

Reklam

Dosso Dossi Fashion Show, Rusya’nın en büyük müzik ödülü olan “Altın Gramofon Ödülleri”nin sponsoru olarak büyük bir başarıya imza attı.

For Olimpiyskiy in Moscow’da yaklaşık 16 bin özel davetlinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde Stas Mikhaylov’un altın gramofonu Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan tarafından verildi.

Geçtiğimiz ay Ukrayna’nın başkenti Kiev’de startı verilen reklam kampanyası dahilinde gerçekleştirilen sponsorluk, Moskova’da düzenlenen muhteşem bir ödül törenine imza attı. Önceki gün yapılan tören boyunca yayınlanan kısa filmlerde 16-21 Aralık tarihleri arasında Antalya’da ünlü top model Candice Swanepoel’ün katılımıyla gerçekleştirilecek 20. Dosso Dossi Fashion Show’un tanıtımı yapıldı. Rusya’nın en ünlü 40 sanatçısının sahne ve ödül aldığı gece, Rusya ve komşu ülke yayın kuruluşları tarafından da takip edildi.

Ödül töreninde sahneye davet edilen Hikmet Eraslan, ünlü şarkıcı Stas Mikhaylov’un ödülünü takdim etti. Törene katılan konuklara hitaben kısa bir konuşma yapan Eraslan, “Dünyanın en önemli moda organizasyonu olarak Altın Gramofon Ödülleri törenini desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.