Anasayfa > Siyaset > Asenalar, hasta ziyaret etti

29.10.2012 Pts, 19:58

Asenalar, hasta ziyaret etti

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Kadın Kolları İl Başkanı Mehtap Erhan Gödekmerdan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Kurban Bayramının dördüncü gününde Nenehatun Kadın ve Doğum Hastanesi, Palandöken Devlet Hastanesi ile Zübeyde Hanım Çocuk Yuvasını ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bayramlaştı.
Gödekmerdan, hastane çalışanları ile hastanedeki bölümleri gezerek yatan hastalarla refakatçilerinin bayramını kutladı. Bayramı hastanede geçiren hastalar ise bu ziyaret karşısında duygulanarak bu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.
Hastalarla yapılan kısa bayram sohbetinin ardından, hasta yakınlarının ve bayram gününde görevi başında olan personelinde bayramlarını kutlayarak çiçek ve çikolata ikramında bulundu. Daha sonra hastalara acil şifalar dileyerek hastaneden ayrılan MHP Kadın Kolları İl Teşkilatı buradan Zübeyde Hanım Çocuk Yuvasına geçti.
Zübeyde Hanım Çocuk Yuvasında bulunan kimsesiz çocuklarla da bayramlaşan Gödekmerdan, buradaki çocuklarla da sıcak vakitler geçirdiler. Çocuklarla sohbet edip onların sıkıntılarını dinleyen heyet, daha sonra kurum yetkilileri ve çalışanları ile bayramlaştıktan sonra ayrıldılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.