Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Aydemir: ‘Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun’

24.11.2015 Sal, 18:24

Aydemir: ‘Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun’

Reklam

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir 64’üncü Hükümetin Türkiye için hayırlı olmasını diledi. 2002’den bugüne gerçekleştirdikleri reform, hayata geçirdikleri çağdaş yatırımlarla birlikte zihni ve moral planda oluşturdukları sinerjiyle, AK Parti Hükümetlerinin Türkiye’ye çağ atlattığını kaydeden Milletvekili Aydemir, ‘Türkiye 2023 ufkuna emin adımlarla ilerlemektedir’ dedi.

HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Türkiye’de 26’ıncı dönemle birlikte yeni bir dönemin başladığı, kurulan 64’üncü hükümetle yatırım ve hizmet yoğunlaşmasının hız kazanacağını ifade eden Milletvekili Aydemir, ‘Kurucu liderimizin çizdiği AK ufuk ve belirlediği AK ilkeler doğrultusunda, Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun önderlik ettiği yeni Hükümet, Ülkemiz, bölgemiz ve ilimiz için olduğu kadar yer yüzündeki mazlumların da umudu, hamisi ve sesi olacaktır. Halka hizmeti hakka hizmet bilme ilkesi ve imanı etrafında oluşturulan 64’üncü hükümet hepimiz için hayırlı olsun. Tüm Bakanlar Kurulu üyelerini kutluyoruz.’ yorumunu yaptı.

BAKAN ALA YORUMU

64’üncü Hükümette karizma ve kariyerleri tartışılmaz yüksek devlet ve siyaset adamlarının yer aldığını, bunun AK Dava kadrosunun niteliğini de ifade ettiğini kaydeden Milletvekili Aydemir, ‘25’inci dönemde Erzurum’u birlikte temsil ettiğimiz Sayın Efkan Ala’nın içişleri Bakanı olarak hükümette yer alması bizleri ayrıca sevindirmiştir. Sayın Ala, dadaş duruşu, Erzurumluluk bilinci ve Palandöken’le tarif edilebilen yüksek devlet terbiyesi ile yine göğsümüzü kabartacak, iftihar edip gurur duyacağımız hizmetlere öncü olacaktır. Bu sebeple 64’üncü hükümetin kurulmasıyla birlikte gerek bizim ve gerekse Erzurum’un memnuniyeti ala seviyededir’ diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.