Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Aydın’dan vekillere mektup

28.10.2012 Paz, 1:51

Aydın’dan vekillere mektup

Reklam

MHP’nin 4 Kasım’da yapacağı büyük kurultay öncesi Devlet Bahçeli’ye destek imzası toplayan milletvekillerine diğer aday Koray Aydın bir mektup gönderdi. AKP politikalarının Türk milletinin sabrını zorladığını kaydeden Aydın, ‘Türk milleti adeta ‘Nerede bu MHP ve Ülkücü Hareket?’ diye feryat etmektedir’ dedi. Aydın, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

 

– Bugün AKP iktidarının yıkım politikaları, Türk milletinin sabrının sınırlarını zorlamakta, bölücü ihanet çeteleri hükümetin en üst makamları tarafından muhatap alınmakta ve bölünmeye giden yol, Türk milletine ‘fırsat’ diye sunulmaktadır. Türk milleti adeta ‘Nerede bu MHP ve Ülkücü Hareket?’ diye feryat etmektedir. Ateşle imtihanı alnının akıyla veren ülkücüler için artık bir iktidar yürüyüşünün başlama zamanıdır.

 

– Türk ve İslam dünyasının yegane ümidi olan MHP ve ülkücü hareketin yeniden yapılandırılması ve tek başına iktidar rotasına girerek Türkiye’nin yönetimini ele alması, ülkücü iradenin tecellisiyle hayata geçecektir. Bir tek ülkücüyü bile dışında bırakmadan bir gönül seferberliği başlatmak azim ve kararlılığındayız. Dolayısıyla bu mektup bir davettir. Bu davet, ülkülerimizi devlet idaresine taşımak, Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek payidar kılmak ve MHP’yi tek başına iktidar yapmak içindir.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.