Anasayfa > Siyaset, Slayt Haber > Babacan Erzurum’da

06.08.2012 Pts, 15:01

Babacan Erzurum’da

Reklam

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum’da esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.

 
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, bir dizi temaslarda bulunmak üzere bugün Erzurum’a geldi. Babacan’ı Erzurum’da bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, havalimanında karşıladı.

 

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile birlikte Erzurum Valiliği’ni ziyaret etti. Burada kısa bir konuşma yapan Babacan, dün Hakkari’de yaşanan terör saldırısını kınayarak şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Babacan, “Hükümetimiz, devletimiz terörle mücadele konusunda kararlılığını devam ettirmektedir” dedi.

 
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, valilik ziyaretinin ardından Ulu Camii’nde öğle namazını kıldı. Camii çıkışında bekleyen kalabalık Babacan ve Akdağ’a sevgi gösterisinde bulundu. Cumhuriyet Caddesi esnafını da ziyaret eden Babacan ve Akdağ, vatandaşlarla sohbet etti.

 
Esnaf ziyareti sonrasında Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde incelemelerde bulunan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, belediye binası girişinde bulunan Erzurum’un maketten yapıtlarına hayran kaldı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, belediyecilik çalışmaları hakkında bilgi vererek, borçsuz bir belediye olduklarını ifade etti. Daha sonra Başkan Küçükler, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’a bir semaver hediye etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.