Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset, Türkiye > Bahçeli kendi kullandığı araçla Meclis’e geldi

23.04.2013 Sal, 18:01

Reklam

TBMM Genel Kurulu’ndaki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel oturumuna MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli damgasını vurdu.

 

Bahçeli, Meclis’e plakası 06 DB 1923 olan 1982 model beyaz Mercedes ile geldi.

 

13.00’de MHP Genel Merkezi’nden yola çıkan Bahçeli, Dikmen Kapı’dan Meclis’e girdi. Bahçeli’ye yol boyunca koruma ve parti yöneticilerinin araçları eşlik etti. MHP Liderinin kullandığı eski model araçta ise sadece yakın koruması Selim Akay oturdu.

 

 

TEYPTE FERDİ TAYFUR 

Bahçeli’yi Meclis’e gelişinde de MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural başta olmak üzere parti yöneticileri, şoförü Sedat Karabıyık ve kalabalık bir gazeteci grubu karşıladı. Bahçeli daha sonra arabasından inerek Meclis’teki makam odasına geçti. 06 DB 1923 plakalı aracın arkasında flama şeklinde üçgen Türk bayrağı dikkat çekti. Arabanın teybinde ise Ferdi Tayfur’un “İnceden” albümünün yer aldığı görüldü.

 

 

Klasik otolara merakıyla bilinen Bahçeli’nin kişisel olarak eski model Volvo ve Buick arabaları da bulunuyor. Makam araçlarını sadece parti ve kamu işlerinde kullanan Bahçeli, 06 DB 1923 ve 06 DB 2023 plakalarıyla iki yeni klasik Mercedes de satın almıştı.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

zümrüt dağ

Büyük lider Devlet beyin meclisteki konuşması TÜRK milletinin ne kadar büyük tehlikenin eşiğinde olduğunu açılım sevdalıları başta cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve başbakan Recep Tayip Erdoğan a tarihten örnekler vererek anlatmıştırl

23.04.2013, 18:32