Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > “Bahçeli’ye destek” krizi

27.10.2012 Cts, 19:02

Reklam

12 Haziran 2011 seçimlerinde AKP’nin milletvekili çıkaradamığı 3 ilden 1’i olan ve MHP’nin birinci olduğu tek il olan Iğdır’da “Bahçeli’ye destek” krizi çıktı!

 

Partinin 4 Kasım’da yapacağı kurultay öncesi MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan’ın yaptığı Devlet Bahçeli’ye destek açıklaması, MHP Iğdır teşkilatında sıkıntı yarattı.

 

 

OĞAN VE GÜNEŞ’İN KURULTAY MESAJLARI

MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, geçtiğimiz günlerde fecabook hesabından ‘Iğdır Millletvekili ve Iğdır Üst Kurul Delegeleri olarak Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi destekliyoruz.’ şeklinde bir duyuru yaptı. Oğan’ın bu açıklamasına cevap ise 12 Haziran seçimlerinde MHP’nin bir diğer Iğdır Milletvekili adayı olan ve halen MHP Iğdır üst kurul delegesi olan Gündüz Güneş’ten geldi.

 

 

BAHÇELİ’YE DESTEK AÇIKLAMASINI KABUL ETMEDİ

Güneş, Facebook hesabından Oğan’a verdiği yanıtta Sayın Sinan Ogan’ın fecabook’taki ‘Iğdır Millletvekili ve Iğdır Üst Kurul Delegeleri olarak Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi destekliyoruz.’ Şeklindeki beni de kapsayan açıklamasını kabul etmiyorum. Ben böyle bir beyanda bulunmuş değilim.

 

 

Üst Kurul Delegesi olarak Milletim ve Partim adına üzerime düşen özgür irademle oyumu kullanacağımın Iğdır Halkı tarafından bilinmesini ister, sevgi ve saygılarımla arz ederim.” diyerek kurultayda tüm Iğdır teşkilatının Devlet Bahçeli’yi desteklediği iddiasını yalanladı.

 

 

MHP Iğdır teşkilatında, 12 Haziran seçimlerinde birinci çıkmalarına rağmen Devlet Bahçeli’nin bu kente bir teşekkür ziyareti yapmamış olmamasından dolayı bir tepki olduğu da kentte konuşulan iddialar arasında.

Bu haberle birlikte “Bahçeli’ye tam destek” haberlerinin inanırlığı bir kez daha sorgulanır hale geldi!

FOCUSHABER / HABER FEDAİ

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Azer

devlet bahçelinin karşısındaki en güçlü aday koray aydındır bunu tüm ülkücüler biliyor 4 kasım kongre günü neticeyi göreceğiz lakin bahçelinin mhp yi iyi yönetemediği ortada yenilik hareket isteyenler koray aydın etrafında olacaklar.Iğdıra gelince sinan oğan mhp den ihraç edilen mehmet ekicinin damadı bu sebeple mhp de artık yer bulamayacağı açık kesin gündüz güneşe haksızlık yapılmış seçimlerde aday gösterilmediği gibi liste sonlarına konulmuştur yani ikiside yaralı dolayısı ile kapışmaları normal anormal olan bu basın vasıtasıyla deşifre etmeleri keşke bahçeli böyle hatalar yapmasa bu çirkinlikler basına yansımasa dileğimiz buydu lakin görünen oki bu pirinç daha çok su kaldırır olan mhp ye ülkücülere oluyor yazık

28.10.2012, 0:27