Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > Bakan Şahin Annesini Kaybetti

21.08.2012 Sal, 16:50

Reklam

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in 64 yaşındaki annesi Perihan Kıymık, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin acı üstüne acı yaşadı. Dün akşam Gaziantep’te meydana gelen bombalı saldırıda 9 kişinin hayatını kaybetmesi ve 69 kişinin yaralanması olayının acısını yaşayan Bakan Fatma Şahin, bugün de annesi Perihan Kıymık’ın ölüm haberiyle sarsıldı.

 
İki yıl önce kalp ameliyatı geçiren ve 13 gündür Sani Konukoğlu Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Perihan Kıymık, hayatını kaybetti. Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü ve Başhekimi Dr. Yusuf Ziya Yıldırım’ın da kayın validesi olan Perihan Kıymık’ın ölüm haberini alan Bakan Fatma Şahin, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Gaziantep protokolü ile birlikte hastaneye gitti.
Perihan Kıymık, 11 Mayıs 2012 tarihinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından yılın annesi seçilen Perihan Kıymık, ödülünü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’dan almıştı.Perihan Kıymık’ın cenazesinin yarın toprağa verileceği bildirildi.

 

 

Yaklaşık 1 saat hastanede kalan Bakan Fatma Şahin ve İçişleri Bakanı Şahin, protokol üyeleriyle birlikte Hakkari’de şehit düşen Uzman Çavuş Mehmet Can’ın cenazesine katılmak üzere hastaneden ayrıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.