Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler, Türkiye, Yaşam > Bakan Tüfenkci’ye Memleketinde Coşkulu Karşılama

04.12.2015 Cum, 13:48

Bakan Tüfenkci’ye Memleketinde Coşkulu Karşılama

Reklam

Gümrük ve Ticaret Bakanı Av. Bülent Tüfenkci, Bakan olduktan sonra il kez geldiği Malatya’da coşkuyla karşılandı. Şehrin girişinde davul zurnayla karşılanan Bakan Tüfenkci’yi Malatyalılar bağrına bastı.

Elazığ Havaalanı’na indikten sonra karayolu ile Malatya’ya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Av. Bülent Tüfenkci’yi Elazığ yolu üzerinde yüzlerce partili karşıladı. Davul zurna ile karşılanan Bakan Tüfenkci’ye Malatyalılar sevgi gösterisinde bulunurken, Bakanı karşılayanlar arasında Malatya Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile çok sayıda ilçe belediye başkanı da yer aldı.

Çiftlik dinlenme tesislerinde düzenlenen karşılama töreninde kalabalığa kısa bir konuşma yapan Bakan Tüfenkci, kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti. 1 Kasım’dan sonra oluşan 64. Hükümette kendisine verilen bakanlığın 2002 yılından beri AK Parti’ye destek veren Malatyalılara verildiğini söyleyen Tüfenkci, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza ve tüm Malatyalılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Uzun araç konvoyu ile kente gelen Bakan Tüfenkci, AK Parti İl Danışma Toplantısının yapılacağı Kongre ve Kültür Merkezi’nde de Battalgazi Belediyesi Mehteran ekibi ile karşılandı. Burada da vatandaşlar, Bakan Tüfenkci’ye sevgi gösterisinde bulundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.