Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Yönetimler > Bakana Erzurum Semaveri

07.12.2012 Cum, 16:22

Reklam

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Kılıç’a, Başkan Küçükler tarafından Erzurum semaveri ve Alvarlı Efe Hazretleri’nin Hulasat-ül Hakayık isimli eserinin dualar bölümü olan “Nazlı Niyazlar” kitabı hediye edildi.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Erzurum gezisi kapsamında Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Başkan Küçükler’in makamında bir süre dinlenen ve belediye şeref defterini imzalayan Bakan Kılıç, milli kayakçı Aslı Nemutlu’nun Erzurum’da bir kaza sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak kısa bir değerlendirme yaptı. Bakan Kılıç, olayın yargıya intikal ettiğini ve nihai kararın yargı tarafından verileceğini dile getirdi.
Başkan Küçükler, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a ziyareti anısına Erzurum semaveri ve Alvarlı Efe Hazretleri’nin ‘Hulasat-ül Hakayık’ isimli eserinden derlenen ‘Nazlı Niyazlar’ kitabını hediye etti. Bakan Kılıç, kendisine hediye edilen Erzurum semaverini Başkan Küçükler’in elinden alırken, ‘Nazlı Niyazlar’ adlı kitabı ise kendisine AK Parti Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak takdim etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.