Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Başkan Ali Özen’den Anlamlı Ziyaret

25.11.2015 Çar, 9:24

Başkan Ali Özen’den Anlamlı Ziyaret

Reklam

Tekirdağ’ın Saray ilçesi Esnaf Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık Aslan’ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Üyeleri, Ergun Er, Esat Yalçın, Nedret Altıntaş’ın da katıldığı ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan’a öğretmenler günü dolayısıyla çiçek takdim eden Başkan Özen, Milli Eğitim Müdürü Aslan ve Saray’da görev yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Öğretmenlerin herkesin hayatında önemli yer tutan, çocukları ve gençleri eğiten, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlar olduğunu ifade eden Başkan Özen, “Başöğretmen Atatürk, ’Milletleri kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir.’ diyerek, çağdaş medeniyetler seviyesine eğitim ve öğretimle ulaşılacağını, bunun için de öğretmenlere büyük görevler düştüğünü ifade etmiştir. Bu vesile ile en değerli varlığımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum” açıklamasında bulundu.

Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık Aslan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Özen ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.