Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Başkan Uysal, Halk Buluşmalarına Devam Ediyor

05.12.2015 Cts, 9:48

Başkan Uysal, Halk Buluşmalarına Devam Ediyor

Reklam

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konuksever Mahallesi’ni ziyaret etti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her hafta bir mahallede düzenlenen “Biz size geliyoruz” sloganlı halk günlerine devam ediyor. Bu hafta halk gününü Konuksever Mahallesi’nde düzenleyen Başkan Uysal’a, mahalle halkı yoğun ilgi gösterdi. Konuksever Mahallesi kapalı pazarına gelen Başkan Ümit Uysal’ı mahalle yaşayanları davul, zurna ve çiçeklerle karşıladı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Halk günü toplantısında Konuksever mahallesine yapılan belediye çalışmalarını anlatan Başkan Uysal’ın konuşması yaşayanlar tarafından alkışlarla kesildi. Konuksever Mahallesi sakinleri; Başkan Ümit Uysal’a; Fen ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları ile Konuksever Mahallesi Kreş ve Gündüz Bakımevi için teşekkür etti.

ÇOCUKLARIN İSTEKLERİNİ KIRMADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, toplantıya katılan çocukları da tek tek dinledi. Çocukların park isteklerini kırmayan Başkan Ümit Uysal, mahallede bulunan uygun bir alana park yapılması sözünü verdi. Her hafta bir mahallede halkla buluşmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Uysal, “Vatandaşlarımıza hizmetlerimizi anlatıp, mahalle yaşayanlarının sorunlarını dinliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.