Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Başkan Zolan’dan Denizli Bbsk’ya Ziyaret

22.11.2015 Paz, 10:48

Başkan Zolan’dan Denizli Bbsk’ya Ziyaret

Reklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyespor (BBSK) antrenmanına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Denizli’yi amatör sporların başkenti yapma parolası ile yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehrin amatör ve profesyonel tüm takımlarına da desteğini sürdürüyor. Başkan Zolan, bu kapsamda sürpriz bir şekilde Denizli Büyükşehir Belediyespor (BBSK) futbol takımının antrenman yaptığı Başkarcı Şehit Sami Gür sahasını ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyespor, yöneticileri, teknik ekibi ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Zolan, takımla bir süre sohbet etti. Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Ruşan Uzunoğlu, kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Zolan’a teşekkür etti. Takımda oynayan bütün futbolcuların ayrı ayrı değerli ve hepsinin çok kaliteli futbolcular olduğunu belirten Başkan Zolan, “Son haftalarda göstermiş olduğunuz olumlu grafik bizleri mutlu etti. Siz bundan daha iyisini yapabilecek kabiliyete ve yeteneğe sahipsiniz. Her birinizin değeri, özelliği farklı, kalitesi üst seviyede bunu bilin. Hiçbir futbolcu sizden daha yetenekli ya da sizden daha yukarıda değil. Yeter ki gücünüzü ve yeteneklerinizi maksimum seviyede sahaya yansıtabilin” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Kenan Atik’in Denizli’de futbolun her kademesinde görev aldığını anlatan Başkan Zolan ,”Denizli’de futbola destek verme noktasında hep elini taşın altına koyan isimlerin başında geldi. Biz Kenan hocamızın kalitesini biliyoruz. Sizlerde hocamızın gösterdiği doğrultuda hareket ettiğiniz sürece başarı zaten kendiliğinden gelecektir” diye konuştu. Konuşmaların ardından takım kaptanı Hasan Demir, Başkan Zolan’a 20 numaralı Denizli Büyükşehir Belediyespor forması hediye etti. Başkan Zolan ise futbolculara getirdiği baklavayı ikram etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.