Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > BBP’den dev miting

19.01.2013 Cts, 22:36

BBP’den dev miting

Reklam

Büyük Birlik Partisi (BBP)’nin hazırlamış olduğu İmralı sürecinden rahatsızlık duyan ve süreçle alakalı bazı konuların açıklığa kavuşması talebiyle, 20 Ocak Pazar günü Eyüp Sultan Camii’nde kılınacak sabah namazının ardından Edirnekapı Şehitliği’ne yürüyecek. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ve STK temsilcilerinin katılacağı programa, partililer ve Alperen Ocakları da katılacak.

 

BBP’den yapılan yazılı açıklamada; ” Gök kubbe var oldukça bu millet var olacak ” denilerek, ” Onlarca yıl var ki; Müslüman Türk milletinin birliğine, bütünlüğüne karşı illegal faaliyetlerde bulunmuş asker, polis, kadın, çocuk demeden ‘kahpece’ saldırılar düzenleyerek, şehit olmasına, vefatına neden olan ve kırmızı bültenle aranan teröristlerin, Türkiye’de törenlerle karşılanmasına bir tepki olarak ‘BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’ etkinlik düzenledi. “ ifadeleri kullanıldı.

 

Sabahın erken saatlerinde yapılması planlanan etkinlik, şehitlikte yapılacak konuşmanın ardından sona erecek.

Basın mensuplarına açıklama yapan BBP İstanbul İl Başkanı Fikret Daş, ‘şehitlere saygı için’ herkesi mitinge katılmaya davet etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.