Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Belediye Başkanı Atilla’dan 3 Aralık Engelliler Günü Kutlaması

03.12.2015 Per, 18:25

Belediye Başkanı Atilla’dan 3 Aralık Engelliler Günü Kutlaması

Reklam

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Atilla, yayınladığı mesajında, 3 Aralık Engelliler Günü’nü kutladı. Atilla mesajında, “Engelli kardeşlerimizin ve onların fedakar ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlu olsun. Şahsım adına her daim ayrı bir yere ve öneme sahip engelli kardeşlerime her zaman olduğu gibi gönlüm ve kapım açıktır.

Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak gördüğünü ifade eden Başkan Atilla, “Engelli insanlarımıza göstereceğimiz ilgi, şefkat ve destek onların sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta hak ettikleri yeri almalarını sağlayacak ve hayata olan bağlılıklarını daha da güçlendirecektir. Günümüzde engellilerimizin toplumsal hayata katılım ve başarı noktasında gösterdikleri gayretlerden büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak görüyor, tüm vatandaşlarımızın engelli kardeşlerimizi sevgi ve anlayışla kucaklamalarını, onların sorunlarının çözümüne katkıda bulunmalarını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.